En Uygun Zemin Kaplaması Hangisidir? - DECKPAR | Wpc Kompozit Deck | Yerli & İthal Ekonomik ve Uygun Fiyatlar
En Uygun Zemin Kaplaması Hangisidir?

En Uygun Zemin Kaplaması Hangisidir?

Admin
08 Haziran 2023, 14:31
9822 Okunma

wpc composite decking 

 • Bakım isteyen çürüme yapan doğal ahşap zemin kaplama malzemeleri yerine artık kompozit teknolojisi ile üretilen çürüme yapmayan uzun vadede kullanım imkanı sunan wpc composite decking dış mekan parkeleri en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

wpc composite decking

 • Kolay ve pratik uygulama sayesinde kısa sürede ihtiyaçlarınıza cevap verecek mekanınızın görünümünü tamamen değiştirecektir. 

wpc composite decking

 • Uygun fiyatlarda doğal ahşaptan daha kaliteli bakım ve boya ihtiyacı olmayan çürüme yapmayan zemin kaplama malzemesi ve ürünleri arayanlar için wpc kompozit deck zemin kaplama parkelerini ve kompozit teknolojisi ile üretilmiş dekoratif profilleri öneriyoruz...

Hesabını bilen ve tercihlerini uzun vadede kullanmak isteyenler için oldukça ekonomik olan bakım gerektirmeyen çürüme yapmayan ıslak zeminlerde güvenle kullana bileceğiniz ayrıca kayma yapmadığı gibi estetik görünümleri ile mekanlarınıza ayrıcalık kazandıracak dış ve iç mekan zemin kaplama malzemeleri ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır.


Zemin kaplama ürünleri arasında gün geçtikçe en çok tercih edilen ürünler sınıfına giren plastik,ahşap veya ahşap görünümlü dış mekan zemin kaplama ürünlerini firmamız markasına ve modeline göre 10 ile 20 yıl arasında garanti kapsamında satışa sunmaktadır.


DOĞAL AHŞAP ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

 • EMPRENYE EDİLMİŞ İROKO DECK ,TERMOWOOD DECK ,FİN ÇAMI DECK,LAREKS DECK,DİŞ BUDAK,LADİN DECK,OWENKOL DECK,İPE DECK,MEŞE DECK,KESTANE DECK,SARI ÇAM DECK,LADİN DECK

DOĞAL AHŞAP & AĞAÇ TÜRLERİ BİLGİLERİ

 • Abanoz Ağacı Menşei: Asya, Amerika ve Afrika (Diospyros ebenum) Ebenaceae familyasından çok sert ve dayanıklı bir ağaç türüdür.Kullanım alanları Dolap Masa ve Mutfak dekorasyonunda tercih edilmektedir. Açık renk mobilyalarda ideal bir görüntü oluşturur. 
 • Akça Ağaç Sapindaceae familyasdan Beyaz renkte sert bir ağaç türüdür. Her türlü renk uygulanabilir. Sade bir dekorasyon öğesidir.Haresi teksıra düzgün yada karışık seçenekleri mevcuttur.​
 • Ana İnci Brezilya Anaincisi Güney Amerika Ana incisi  Panopsis spp. (P. rubescens P. rubellens ve P. sessilifolia) İsmini üzerindeki inciye benzeyen beneklerden alan bir ağaç türüdür. Normal bir ahşapt'a olduğu gibi düzgün yüzey yoktur ve dağınık sıralı olmayan bir dokuya sahiptir.
 • Bambu Ağacı veya Bitkisi,Bambu türleri Asya, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika’da yetişirler. Buğdaygiller familyasına dâhil olan ve birbirinden oldukça farklı görünen birçok türden oluşan dayanıklı bitki türüdür.Bambu halı,bambu beşik,bambu baharatlık,bambu tabak,bambu yatak,bambu çamaşır sepeti,bambu masa,bambu koltuk,bambu mobilya ve otorma grupları daha bir çok alanda kullanılmaktadır.
 • TEAK KERESTE MENŞEİ : Güneydoğu Asya; Burma (Myanmar), Hindistan, Brezilya Mato Grosso
 • Tik ağacı Kerestesi Sert ve sağlam yapıya sahiptir yat , gemi dış mekanlarda kullanılır. Tik ağacı kerestesi, haşere ve kurtlanma yapmaz. Sıkı dokusu ve yağlı bir ağaç türüdür. Tik ağacı, doğal ortamında 30-40 metreye kadar ulaşabilir. 
 • Mobilyada Kullanılan Ağaç Türleri Nelerdir?
 • Masif Ahşap.Kontrplak.Kontrtabla (Kontratabla)Sunta (Yonga Levha)MDF (İngilizce: Medium Density iberboard)Formika.

Wpc Decking Exterior Wood Plastic Composite Outdoor Flooring With Good Price Waterproof Wpc Boards ahşap görünümlü dış mekan zemin kaplama ahşap zemin kaplama çeşitleri ahşap deck teras ahşap kaplamadış mekan ahşap duvar kaplama  mekan ahşap zemin kaplama m2 fiyatları geçmeli ahşap yer karosu bauhaus balkon yer döşeme çeşitleri dış mekan doğal ahşap fiyatları ile dış mekan kompozit zemin kaplama parkeleri fiyatları karşılaştırması yapılacak olursa kompozit zemin kaplama parkeleri kullanım maliyetleri daha düşük olacaktır.