Wall Panelling - Wholesale Suppliers - Plastik Ahşap Duvar Panelleri - Yilmaz-Yapi.com | Wpc Kompozit Deck | Yerli & İthal Ekonomik ve Uygun Fiyatlar
Wall Panelling - Wholesale Suppliers - Plastik Ahşap Duvar Panelleri

Wall Panelling - Wholesale Suppliers - Plastik Ahşap Duvar Panelleri

WPC WALLPANELLİNG 


Kompozit plastik ahşap dekoratif iç ve dış duvar panrelleri üçlü ikili ve tekli ahşap görünümlü pvc kaplı renk desen seçenekleri dekoratif geçmeli duvar panelleri 

Duvar panellerinin uygulaması oldukça kolaydır ayrıca bakım ihtiyacı yoktur sudan etkilenmez çürüme yapmaz duvar panelleri ahşapa en yakın kompozit teknolojisi ile üretilmektedir. 


WPC COMPOSİTE WALL PANEL 


WPC dış cephe paneli, bina yüzeyinde sıklıkla görebileceğimiz bir çeşit dekoratif paneldir. WPC dış cephe paneli, ahşap ürünler ve plastik ürünlerden oluşan, çevre dostu bir levha türüdür.


WPC dış duvar panelinin ne olduğunu ve WPC dış duvar panelinin özellikleri


Esas olarak villa dış duvarları, üst düzey otel ve oda dekorasyonu gibi iç dış duvar uygulamaları içindir. Güneş ışığının yansımasını etkili bir şekilde azaltır, UV ve kızılötesi ışınların radyasyonunu emer. Su tahliyesi ve hava geçirgenliği açısından da oldukça faydalıdır. Su geçirmezlik, güneşe maruz kalma, çevre dostu özellikleri, deniz kenarı ve su kenarı yapıların mimarilerinde dış duvar dekorasyonu için olağanüstü bir performansa sahip olmasını sağlar. Bu arada, seçilecek çok sayıda renk var, bu da mimarilerin benzersiz görünümünü ödüllendiriyor ve bu da şehir kurma kültürüne harika bir sanat eseri getiriyor.


Ev dekorasyonu wpc yapı malzemeleri 3d duvar paneli
 

Ürün adı       WPC Duvar Paneli
Renkler         Açık kahve, koyu kahve, sekoya, tik veya Özelleştirilmiş
Boyut            156x21mm,150x16mm,151x18.5mm,152x12mm,177x28mm,200x20mm 
Uzunluk        2,8m, 3m, 5 m veya Özelleştirilmiş
İçerik              %60 Ahşap lifi+%30 HDPE+%10 Katkı Maddeleri
Yüzey işleme Düz, fırçalanmış, ahşap damarlı, zımparalanmış, daha derin damarlı 
İşlev  Su geçirmez, yanmaz, çürümez, kaymaz, UV ışınlarına dayanıklı
Uygulama Duvar tahtası, kaplama vb.iç ve dış mekan 

 Dış Mekan Suya Dayanıklı WPC Dekoratif Duvar Panelleri
WPC duvar panelleri villaların dış duvar tasarımında da kullanılabilir. Villaların dış duvarları genellikle nispeten yüksek tasarım gereksinimlerine sahiptir. Yalnızca ayırt edici olmaları değil, aynı zamanda villanın zarif, üst düzey, net ve zarif havasını da vurgulamaları gerekir.

WPC duvar panelleri genellikle plastik ahşap içbükey-dışbükey dış duvar panelleri gibi ticari binaların dış duvar tasarımı olarak kullanılır. Bu plastik ahşap duvar paneli, çok üç boyutlu olan ve sadece modern iş fikirlerini temsil etmeyen dış duvar tasarımı için kullanılır. Aynı zamanda kentsel inşaatın yeni döneminin anlamını da bünyesinde barındırıyor.

Uygulamalar
Hava koşullarına dayanıklı dış duvar paneli, konut, otel, Villa Kompleksi, Mimari Ön Cepheler, Ticari Tesisler, Tatil Parkları Dış duvar vb.

Biz wpc duvar paneli üreticileri ve tedarikçileri dışında profesyoneliz. Birçok renk ve Model seçeneği mevcuttur. Ve ücretsiz numune sunuyoruz!